12.09.2013 Views

615 Wigboldus, Anco (Ten Boer 1<strong>90</strong>0-1983) "Strijders te paard", allegorische voorstelling, gesign<br />

voluit r.o, tekening/papier, h 44 x b 64 cm.<br />

€ 120,00 € 160,00<br />

616 Didier-Pouget William (Frankrijk 1864-1959) "Dorp aan het water", gesign voluit r.o, olieverf/doek,<br />

h 70 x b 50 cm.<br />

€ 140,00 € 220,00<br />

617 Gerritz, Hendrikus Antonius (Harrie) (Wijchen 1940) "Kerk in landschap", gesign voluit in potlood<br />

r.o en 2001, zeefdruk papier, h 51 x b 40 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

618 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren roomlepel, 1832. Ronde bak, gebogen steel met hartvormig<br />

wapen, gesleten meesterteken.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

619 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, h 5,5 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

620 Een eerste gehalte 925/1000 zilveren kandelaar, met een voorstelling van dame op basement. € 50,00 € 80,00<br />

621 Een groen gepatineerd bronzen sculptuur van een lezende man op stoel, 20e eeuw, h 33 cm. € 200,00 € 300,00<br />

622 Nederland. Johan de Vries. Een gepolychromeerd glazen schaal, gesign onderzijde: Old Ambt,<br />

ge<strong>nummer</strong>d 231228, h 8 x Ø 29 cm.<br />

€ 100,00 € 150,00<br />

623 Een lot diverse kunstboeken, tot. <strong>11</strong>x. € 25,00 € 40,00<br />

624 Een lot diverse kunstboeken met betrekking tot de Groninger Ploeg, tot. 6x. € 25,00 € 40,00<br />

625 Moderne hedendaagse school "Figuur", onduid gesign m.o en '95, gem.techniek/papier, h 21,5 x b<br />

15,5 cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

626 Een lot van drie diverse glazen vazen, eind 20e eeuw, tot. 3x. € 20,00 € 40,00<br />

627 Nederland, Leerdam. Een geel persglazen puddingvorm, ca. 1940, h 8 cm. Hierbij een ander<br />

schaaltje, tot. 2x.<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

628 Nederland, Leerdam. Een groen graniver ronde cactuspot (besch), met onderschotel, ca. 1928.<br />

Ontwerp: A.D. Copier, gesign met monogram CL, h 13 cm x Ø 19 cm. Hierbij een zgn spijkervaasje,<br />

tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

629 Moderne hedendaagse school "Gezicht", onduid gesign r.o en '88, gem.techniek/papier, h 25 x b<br />

19,5 cm.<br />

630 Jansen, Johannes (Han) Regnerus Jozef (Kloosterburen 1931 - Loosdrecht 1994)<br />

"Klavierkoord", gesign voluit in potlood r.o 'Han77', kleurenlitho/papier, 50 x b 50 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

631 Twee zilveren breipenhouders aan jasseroncollier, 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

632 En tweede gehalte 835/1000 zilveren damespolshorloge, met een schakelband van Zeeuwse<br />

knopen, Kurfurst, lopend.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

633 Een Delfts aardewerk schenkkannetje, 18e/19e eeuw, h 16,5 cm (besch). Hierbij een getordeerd<br />

Delfts aardewerk vaasje, gemerkt: De Porceleijne fles, h 9,5 cm, tot. 2x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

634 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, h 5,5 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

635 Een lot diverse lepels en vorken, w.o. Zilver, brutogewicht 234 gram, tot. 10x. € 40,00 € 70,00<br />

636 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren armband bezet met gefacetteerde granaten. € <strong>90</strong>,00 € 120,00<br />

637 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren vaasje, midden 20e eeuw, h 16 cm. € 20,00 € 40,00<br />

638 Een tegel met blauw onderglazuur decor van een engel op zeewezen, 18e eeuw, h 13 x b 13 cm. € 50,00 € 80,00<br />

639 Een groen glazen wijnfles, 17e/18e eeuw (hals besch), h 17 cm. € 50,00 € 80,00<br />

640 Franse school 19e eeuw "Le Veil Ami", gravure, h 50 x b 66 cm. € 50,00 € 80,00<br />

641 Europese school 20e eeuw "Boerengezin met moeder en kind", gesign voluit r.o 'Gauchies',<br />

olieverf/doek, h 80 x b <strong>90</strong> cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

642 Moderne hedendaagse school "Karaktertekens", monogram l.o en '95, kleurenlitho/papier, h 29 x b<br />

20 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

643 Twee diverse aardewerk vazen, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

644 Een zwart sphinxvormige asbak, begin 20e eeuw. Hierbij een rood aardewerk schaal, tot. 2x. € 20,00 € 40,00<br />

645 Een tegel met blauw onderglazuur decor van een nautilus zeewezen, 18e eeuw, h 13 x b 13 cm. € 50,00 € 80,00<br />

646 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, l 9 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

647 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren armband bezet met gefacetteerde granaten. € 80,00 € 120,00<br />

648 Een blank kristallen odeurflacon met zilveren klepdeksel en dito montuur, inclusief<br />

binnenstopje, begin 20e eeuw, l 8 cm.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

649 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren damescollier jasseron schakel. € <strong>90</strong>,00 € 120,00<br />

650 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren suikerstrooilepel, eind 19e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />

651 Een trekorgel, rond 1<strong>90</strong>0. € 50,00 € 80,00<br />

652 Een aardewerk serviesfragment, 2e helft 20e eeuw. Polychroom floraal decor 'Wild-Rose", gemerkt:<br />

Villeroy & Boch.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

653 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, l 8 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00