12.09.2013 Views

<strong>CATALOGUS</strong> <strong>Kunst</strong> & <strong>antiekveiling</strong> <strong>nummer</strong> <strong>90</strong><br />

<strong>Dinsdag</strong> <strong>11</strong> december 2012, aanvang 19.00 uur (nrs. 001 t/m 400)<br />

Woensdag 12 december 2012, aanvang 19.00 uur (nrs 401 t/m 784)<br />

Tevens internetveiling van collectie curiosa (v99) en (v100); sluiting 10 december.<br />

Kijkdagen: vrijdag 8 december: 17.00 – 21.00 uur<br />

zaterdag 9 december: <strong>11</strong>.00 - 17.00 uur & zondag 10 december: <strong>11</strong>.00 - 17.00 uur<br />

Afgifte goederen:<br />

Tot 30 minuten na iedere veilingzitting.<br />

Woensdagmorgen van 09.30 – <strong>11</strong>.30 uur.<br />

Donderdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.<br />

Zaterdagmiddag van 13.30 - 16.00 uur.<br />

Tijdens de veiling worden geen goederen afgegeven.<br />

Alle goederen dienen uiterlijk Zaterdag voor 16.00 te zijn afgehaald !<br />

401 Een blank tinnen moccapotje met decoratie van horizontale banen, ca. 1922. Ontwerp: C.J. van<br />

der Hoef, gemerkt met monogram onderzijde, voor Gero, h 22 cm. Hierbij blank tinnen vaasje van<br />

dezelfde ontwerper en een bruin bakelieten presenteerblad, tot. 3x.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

402 Een wit iriserend glazen Jugendstil pique de fleures, rond 1<strong>90</strong>0. Hierbij een geel glazen pique de<br />

fleures, rond 1<strong>90</strong>0, h 13 cm en twee vaasjes, tot. 4x.<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

403 Een blank persglazen schaal op 2e gehalte 835/1000 zilveren voet, 20e eeuw, h 6 x Ø 22,5 cm. € 25,00 € 40,00<br />

404 Een blank kristallen boterstolp op onderschaal, begin 20e eeuw. Hierbij een persglazen koek<br />

dekselschaal, tot. 3x (licht besch).<br />

€ 20,00 € 40,00<br />

405 Een wit porseleinen theeserviesfragment, Duitsland begin 20e eeuw. Polychroom floraal transfer<br />

decor, tot. 26x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

406 Een schoolklok in notenhouten behuizing, begin 20e eeuw. Wijzerplaat met Romeinse<br />

cijferaanduiding, Ø 35 cm (glas ontbreekt).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

407 Werkman, W.J. (Hollandse school 20e eeuw) "Botter op het strand", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/board, h 25 x b 20 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

408 Maris, J "Meisje in kinderstoel met poes", gesign l.o. ets/papier (posthume druk), h 25,5 x b 16,5 c.<br />

Hierbij vier etsplaten, tot. 5x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

409 Dokkum, v. J.Marius (Andijk 1957) "Ontdekking van de digitale wereld", gesign voluit r.o en '06,<br />

olieverf/doek, h 50 x b 50 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

410 Een zilveren zgn dubbeltjesarmband, Wihelmina 1944, deels geajoureerd. € 40,00 € 60,00<br />

4<strong>11</strong> Een 18 krt 750/1000 gouden fantasiering, bezet met een cabochongeslepen smaragd, geflankeerd<br />

door 4 marquisgeslepen en 6 baguettegeslepen diamanten van totaal ca. 1,10 crt.<br />

€ 750,00 € 1000,00<br />

412 Een ovale blank kristallen bonbonnière met gecontourneerde rand, aan 2e gehalte 825/1000<br />

zilveren hengsel met parelrand, begin 20e eeuw.<br />

€ <strong>90</strong>,00 € 120,00<br />

413 Een wit glazen zgn guhlvaas (vloervaas), Holmegaard, 1962, ontwerp: Otto Brauer, h 30 cm. € 35,00 € 50,00<br />

414 Nederland, Maastricht. Twee dikwandig glazen vazen 'Turban', 1967. ontwerp: Max Verboeket,<br />

voor kristalunie Maastricht, h 16 en 14 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

415 Scandinavië. Drie rood glazen vazen, 60/70-er jaren, tot. 3x. € 30,00 € 50,00<br />

416 Een vierkante eetkamertafel, Frankrijk rond 1<strong>90</strong>0. Eikenhout, geprofileerde rand op gedraaid<br />

houten kruispoot, rustend op afgeplatte bolpoten.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

417 Een zgn pubklok in notenhouten behuizing, Engeland, rond 1<strong>90</strong>0. € 40,00 € 70,00<br />

418 Een wandtafel in Louis XV-stijl, 20e eeuw. Notenhout, onder het blad gestoken floraal decor, h 82 x<br />

b 96 x d 46 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

419 Een bruin gepatineerde bronzen haas op zwart marmeren basement, naar antiek voorbeeld, 21e<br />

eeuw. h 33 cm.<br />

€ 120,00 € 150,00<br />

420 Malm, Gunnar Johan Sigfrid (Malmö 1<strong>90</strong>9) "Portret van een jongen", gesign r.b., olieverf/doek, h<br />

54 x b 66 cm.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

421 Duitse school 19e eeuw "Herfstbos", olieverf/doek, h h 60 x b 45 cm. In kapitale ornamentlijst,<br />

ge<strong>nummer</strong>d en gestickerd 'J. Lauriks'.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

422 Een wit aardewerk lampetstel, bestaande uit kan en bak, begin 20e eeuw, tot. 2x. € 30,00 € 50,00<br />

423 Een wit porseleinen theeserviesfragment, Duitsland begin 20e eeuw. Polychroom en groen floraal<br />

transfer decor, tot. 30x (licht besch).<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

424 Een klein model staartklokje, 20e eeuw, l 55 cm. € 20,00 € 40,00<br />

425 Een rechthoekige facetgeslepen spiegel in goudkleurige ornamentlijst, 20e eeuw, h 87 x b <strong>11</strong>7<br />

cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

426 Een kroonluchter met glazen pegels, 20e eeuw. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

427 Een 18 krt 750/1000 gouden entouragering, bezet met een briljant van 0,38 crt, er omheen 8<br />

briljanten van 0,05 crt per stuk, totaal 0,78 crt.<br />

€ 650,00 € 800,00<br />

428 Een zilveren zgn dubbeltjesarmband van 23 dubbeltjes, Wihelmina 1936-1944. € 60,00 € 80,00<br />

429 Een 14 krt 585/1000 gouden collier met een 18 karaat 750/1000 gouden hanger, bezet met 24<br />

briljanten en 12 baguettegeslepen diamanten.<br />

€ 450,00 € 600,00