12.09.2013 Views

mosterdpotje, 20e eeuw, tot. 3x.<br />

540 Een 18 krt 750/1000 gouden collier met een hanger, bezet met een briljant van 0,25 crt. € 500,00 € 700,00<br />

541 Een mes aan zilveren greep, Walt. Witte, Solingen, Rotterdam, 19e eeuw. Greep met o.a.<br />

gegraveerd floraal decor.<br />

€ 150,00 € 1<strong>90</strong>,00<br />

542 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren miniatuur van een wasvrouw, met tobbe en 2 emmers, jl.<br />

1922.<br />

€ <strong>11</strong>0,00 € 150,00<br />

543 Een cilindervormige porseleinen vaas, China 20e eeuw. Polychroom decor van druiven, h 42,5 cm.<br />

Hierbij een bord en een Satsumavaas (gelijmd/besch), tot. 3x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

544 Een set van tien koppen en acht schotels, China 19e eeuw. Blauw onderglazuur decor (enkele<br />

delen besch/belijmd), tot. 18x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

545 Een stel balustervormige vaasjes met korte hals, China 20e eeuw. Blauw onderglazuur decor,<br />

gemerkt met Kangximerk. Hierbij vaasje met lange hals (schilv), tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

546 Een lot divers Chinees porselein, w.o. 18e eeuw, tot. <strong>11</strong>x (enkele delen besch). € 25,00 € 40,00<br />

547 Monogrammist (Groninger school 20e eeuw) "Hoek Oosterweg/Veemarkt Groningen",<br />

monogram 'C.W.' en '76, olieverf/doek, h 60 x b 44 cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

548 Gerth, Wim (Utrecht 1932) "hommage Redon" + "Hommage a Brands",, gesign voluit,<br />

gouache/papier, tot. 2x.<br />

549 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren miniatuur van een man met ophaalbrug, J. Mes, 1912-<br />

1958 Hoorn.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

550 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren biedermeier suikerstrooier, jaarletter 1866. Meesterteken:<br />

Willem Littel, Schoonhoven/Amsterdam.<br />

€ 70,00 € <strong>90</strong>,00<br />

551 Een zgn ijsglazen bonbonschaaltje en dito suikercoupe op 2e gehalte 835/1000 zilveren voet,<br />

tot. 2x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

552 Een eerste gehalte 925/1000 zilveren designcollier, jasseronschakel met vele lovertjes. € 80,00 € 120,00<br />

553 Twee diverse aardewerk vazen, begin 20e eeuw. Gemerkt: Adco en Mosa, tot. 2x. € 25,00 € 40,00<br />

554 Drie diverse 60-er jaren design lampen, tot. 3x. € 40,00 € 60,00<br />

555 Avental, van (Hollandse school 20e eeuw) "Gnavery", gesing voluit l.o en rechts 1983,<br />

monoprint/papier, h 45,5 x b 60 cm.<br />

556 Indonesische school begin 20e eeuw "Vulkaanlandschap", gesign r.o G.A. Kadire n '68,<br />

olieverf/doek, h 45 x b 80 cm.<br />

557 Een eikenhouten armleuningstoel met groene stoffen bekleding, rond 1<strong>90</strong>0. € 50,00 € 80,00<br />

558 Een alpaca bestekfragment in cassette, midden 20e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

559 Een sigarettenbeker in de vorm van een kristallen hoorn des overvloeds op zilveren voet en<br />

zwart basement, eind 19e eeuw (bijbeslepen/besch).<br />

560 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren geajoureerde beursbeugel aan kralentasje, jaarletter 1877.<br />

Meesterteken: Reitsma, Sneek.<br />

€ <strong>90</strong>,00 € 120,00<br />

561 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren miniatuur van een beddenpan, geciseleerd decor, vóór<br />

1953.<br />

€ 1<strong>90</strong>,00 € 250,00<br />

562 Een accordeon in originele koffer, midden 20e eeuw. Gemerkt: Buttstätt. € 40,00 € 60,00<br />

563 Een donkerbruin gepatineerd bronzen buffel, op zwart marmeren basement, 20e eeuw. h 47 cm. € 100,00 € 150,00<br />

564 Etnografica. Een ceremonieel masker, Afrika, Gabon of omgeving, l 39 cm. € 35,00 € 50,00<br />

565 Etnografica. Een ceremonieel schild, Bwa-stam, Burkina Faso, l 145 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

566 Een bruin geglazuurd balustervormige aardewerk vaas met drie oren, begin 20e eeuw. Gemerkt:<br />

Ram, h 23 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

567 Een grijs geglazuurd cilindervormige vaas, potterie Holman nr 60-1548, h 15,5 cm. Hierbij twee<br />

andere vaasjes, tot. 3x.<br />

€ 25,00 € 40,00<br />

568 Drie diverse 60-er jaren design lampen, tot. 3x. € 40,00 € 60,00<br />

569 Een 18 krt 750/1000 gouden rijring, bezet met 8 briljanten. € 200,00 € 260,00<br />

570 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren geajoureerde beursbeugel aan kralentasje,19e eeuw.<br />

Vermoedelijk Reitsma, Sneek.<br />

571 Twee diverse karaffen, w.o. met geslepen decor, 20e eeuw, tot. 4x. € 25,00 € 40,00<br />

572 Een Oosters tapijt, l 130 x b 93 cm. € 30,00 € 50,00<br />

573 Etnografica. Een sculptuur van een krijger, Afrika, h 193 cm. € 200,00 € 300,00<br />

574 Een bronzen abstract, h 10 x l 25 cm. € 30,00 € 50,00<br />

575 Drie diverse glazen vazen, o.a. Scandinavië, tot. 3x. € 40,00 € 70,00<br />

576 Een aardewerk Arts & Crafts tazza met geometrisch decor, Engeland ca. 1920. Gemerkt: 'Grason<br />

26', handmade, h 9,5 x Ø 26 cm.<br />

€ 30,00 € 50,00