12.09.2013 Views

369 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren Art Deco orchideevaasje, jaarletter 1923. Hierbij dito kleinere,<br />

tot. 2x. (grote gedeukt).<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

370 Etagèrezilver. Drie zilveren miniaturen van timmerman, straatmuzikant en ooievaar, 20e<br />

eeuw, tot. 3x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

371 Judaica. Een zilveren wierook doosje met geciseleerd floraal decor, begin 20e eeuw. € 70,00 € 120,00<br />

372 Judaica. Een pluche wandkleed, zgn voorhangsel, begin 20e eeuw, h 1<strong>90</strong> x b <strong>11</strong>0 cm. € 80,00 € 140,00<br />

373 Hollandse school begin 20e eeuw "Portret van een Rabbijn", onduid gesign l.o, olieverf/doek, h<br />

45 x b 38 cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

374 Hollandse school 19e eeuw "Boerderij in landschap", olieverf/paneel, h 34 x b 59 cm. € 300,00 € 400,00<br />

375 Een comtoise met vouwslinger, Frankrijk 19e eeuw. Latoenkoperen omlijsting met reliëf van<br />

ambachtsvoorstelling, adres Coullon a Pons. Bolle wit en zwart geëmailleerde wijzerplaat met<br />

zwarte Romeinse cijfers, lopend uurwerk.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

376 Een getordeerd zilveren pijpenwroeter met bekroning van een paard, 19e eeuw. € 70,00 € 100,00<br />

377 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1866. Meesterteken: Wed. H.J. van<br />

Halteren, Schoonhoven.<br />

€ 160,00 € 200,00<br />

378 Een 2e gehalte 825/1000 zilveren empire pijpenstandaard, jaarletter 1842. Schuitvormig,<br />

roodkoperen binnenbak, rustend op ebonised basement, meesterteken: L.B. Wolf, 's Gravenhage.<br />

€ 240,00 € 320,00<br />

379 Etagèrezilver. Een 2e gehalte 835/1000 zilveren arreslee met uitspan, jaarletter 1976. € 50,00 € 80,00<br />

380 Een 18 krt 750/1000 gouden hanger, bezet met een briljant van 0,18 crt en 4 roosgeslepen<br />

diamanten, 1e helft 20ste eeuw.<br />

€ 250,00 € 320,00<br />

381 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje en dito<br />

mosterpotje met klepdeksel, Engeland, Birmingham, 20e eeuw, tot. 2x.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

382 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren beursbeugel aan stoffen tasje, jaarletter 1827. Meesterteken:<br />

Adrianus Verroen jr, Schoonhoven.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

383 Een notenhouten hoekstoel, Engeland 19e eeuw. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

384 Wooden spatula, Massim, 25 cm, Papua New Guinea. € 20,00 € 40,00<br />

385 Wooden spatula, Massim, 22 cm, Papua New Guinea. € 20,00 € 40,00<br />

386 Een rechthoekige eetkamertafel, Spanje 19e eeuw. Notenhout, rustend op gestoken kruispoot<br />

waartussen een smeedijzeren regel, h 80 x l 155 x b 62 cm. Hierbij vier eetkamerstoelen met bruin<br />

lederen bekleding.<br />

€ 300,00 € 500,00<br />

387 Een Oosters tapijt, Kurdi oriënt, roze fond met blauwe omranding en polychroom decor, l 2<strong>90</strong> x b<br />

200 cm.<br />

€ 100,00 € 160,00<br />

388 Een blank kristallen schaal met gecontourneerde rand, aan 2e gehalte 825/1000 zilveren<br />

hengsel met parelrand, 19e eeuw. Decoratie van olijfslijpsel, Ø 26 cm (schilv).<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

389 Huisman, Gerard (Apeldoorn 1951) "Sneeuwlandschap Ridderveld", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 50 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

3<strong>90</strong> Huisman, Gerard (Apeldoorn 1951) "Sneeuwlandschap bij Hazerswoude", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 60 x b 70 cm.<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

391 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1845. Meesterteken: Wed. A.G.<br />

Kooiman, Schoonhoven.<br />

€ 150,00 € 1<strong>90</strong>,00<br />

392 Een 18 krt 750/1000 gouden hanger, bezet met een briljant van 0,25 crt, een briljant van 0,19 crt<br />

en 6 kleine briljantjes, 1e helft 20ste eeuw.<br />

€ 500,00 € 700,00<br />

393 Een notenkraker aan 2e gehalte 835/1000 zilveren grepen, jaarletter 1934. Meesterteken: Carel<br />

J. Begeer, Utrecht.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

394 Een 18 krt 750/1000 gouden alliancering, bezet met 27 briljanten van taal ca. 1,00 crt. € 800,00 € <strong>11</strong>00,00<br />

395 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren loddereindoosje, jaarletter 1842. Meesterteken: Eliaser Efrain<br />

Denekamp, Schoonhoven.<br />

€ 160,00 € 200,00<br />

396 Een blank kristallen hapjesschaal, begin 20e eeuw. Decoratie van ruitslijpsel, tot. 7x. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

397 Een messing miniatuur strijkijzer op bijbehorende standaard, 19e eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

398 Zes wit porseleinen eierdopjes in houder met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />

Huttensteinach, Germany, tot. 7x.<br />

399 Een wit porseleinen fruittest met onderschaal met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />

Huttensteinach, Germany), tot. 2x.<br />

400 Een wit porseleinen serviesfragment met blauw Saksisch decor, Gebr. Schoenau,<br />

Huttensteinach, Germany), tot. 26x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

€ 35,00 € 50,00<br />

€ 80,00 € 140,00