12.09.2013 Views

35 Goebel, serie 'Go-Boy'. 501 Robby - The Vegetarian, 1970, h 19,5 cm. € 15,00<br />

36 Goebel, serie 'Go-Boy'. 512 Brum - The Lawyer, 1970, h 19,5 cm. € 15,00<br />

37 Goebel, serie 'Go-Boy'. 505 Sam - The Gourmet, 1970, h 19,5 cm. € 10,00<br />

38 Een houten netsuké van haan en krab, 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />

39 Wigboldus, Anco (Ten Boer 1<strong>90</strong>0-1983) "Portret van een man", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h<br />

50 x b 40 cm.<br />

€ 30,00<br />

40 Ernens, G (Hollandse school 20e eeuw) "Zonnebloemen", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 50 x b<br />

40 cm.<br />

€ 10,00<br />

41 Aikema, H (Hollandse school 20e eeuw) "Bloemstilleven", gesign voluit r.o en '71, olieverf/doek, h<br />

40 x b 50 cm.<br />

€ 10,00<br />

42 Schotland + iets Australie en Z-Afrika , minimaal 60 Pond, papier en munten. € 5,00<br />

43 Centen Juliana ca.1 ½ kg alle jaren,alle kwaliteiten € 5,00<br />

44 Stuivers Juliana, ca. 950 gram. € 10,00<br />

45 Goebel, serie 'Go-Boy'. 515 Kuni - The Big Dipper, 1970, h 19,5 cm. € 10,00<br />

46 Goebel, serie 'Go-Boy'. 522 Toni - The Skier, 1972, h 19,5 cm. € 15,00<br />

47 Een keramiek kandelaar, Mexico, 20e eeuw. € 5,00<br />

48 Een kistje 'Stempels voor verkeersonderwijs'. € 5,00<br />

49 Een lot divers silverplated, o.a. bestek. € 5,00<br />

50 Een houten netsuké van masker en schedel, 20e eeuw, tot. 2x. € 5,00<br />

51 Lubbers, Hendrik Lourens Johannes (Lourens) (Groningen 1938) "Compilatie", gesign in<br />

potlood r.o en '02, computertekening/papier, h 18 x b 12,5 cm.<br />

€ 5,00<br />

52 Meners Kleines Lexicon, deel 2 + 3, Leipsig 1933, tot. 2x. € 5,00<br />

53 Kollewijn's Nederlandsche & Algemene geschiedenis, gebr. E. &. M. Cohen, Amsterdam, tot. 8<br />

delen.<br />

€ 10,00<br />

54 Mustert, A. (Hollandse school 20e eeuw) "Bloembollenvelden", gesign voluit r.o, aquarel/papier,<br />

h 40 x b 50 cm.<br />

€ 25,00<br />

55 Een 50-er jaren hanglamp. € 5,00<br />

56 Een lot van ca. 50 diverse gebaksvorkjes, w.o. zilver. € 10,00<br />

57 Een lot van ca. 50 diverse theelepeltjes. € 5,00<br />

58 Goebel, serie 'Go-Boy'. 520 Conny - The Night Watchman, 1972, h 19,5 cm. € 15,00<br />

59 Goebel, serie 'Go-Boy'. 501 Robby - The Vegetarian, 1970, h 19,5 cm. € 10,00<br />

60 Bows, Gerdi "Zonder titel", kleurenets/papier, h 40 x b 50 cm. € 10,00<br />

61 Terwindt, Eugène FE (Groesbeek 1941) "Zonder titel", gesign r.o., zeefdruk/papier n r189/200, h<br />

43 x b 43 cm.<br />

€ 10,00<br />

62 Drie diverse delen gebundelde 'Robbedoes', tot. 3x. € 5,00<br />

63 <strong>Kunst</strong>- en Antiekveiling, 1979-1989/<strong>90</strong>, nrs. 2,3,5,6,7-14 (13x) Tot. 13x. € 50,00<br />

64 Een houten netsuké van neushoorn en vis, 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

65 Een silver plated bestek, puntfilé. € 10,00<br />

66 Popke van der Zee, J (Hollandse school 20e eeuw) "Portret van een dame", gesign voluit r.o,<br />

olieverf/doek, h 36 x b 26 cm.<br />

€ 50,00<br />

67 Mustert, A. (Hollandse school 20e eeuw) "Bloembollenvelden", gesign voluit r.o, aquarel/papier,<br />

h 40 x b 50 cm.<br />

€ 25,00<br />

68 Goebel, serie 'Go-Boy'. 525 Bert - The Soccer Player, 1975, h 19,5 cm. € 10,00<br />

69 Goebel, serie 'Go-Boy'. 526 Jim - The Ninepins Player, 1975, h 19,5 cm. € 10,00<br />

70 Goebel, serie 'Go-Boy'. 508 Fips - The Foxy Fisherman, 1970, h 19,5 cm. € 10,00<br />

71 Nederlandse koopvaardij in WO II, 3 delen. € 10,00<br />

72 Zeven diverse boeken over Groningen, tot. 7x. € 10,00<br />

73 Een zilveren broche, bestaande uit vier Zeeuwse knopen, 20e eeuw. € 10,00<br />

74 Hollandse school 20e eeuw "Heidelandschap", gesign r.o 'R. Sluiter', olieverf/doek, h 40 x b 60<br />

cm.<br />

€ 5,00<br />

75 Een spiegel in ornamentlijst en florale bekroning, 20e eeuw, h 50 x b 36 cm. € 10,00