692 Een muziek/speeldoos, zgn 'Polyphon', Duitsland, Albert Kruger - Musikwerk - Hannover, 19e<br />
eeuw. Hierbij bijbehorende messing platen, in werkende staat.<br />
€ 280,00 € 460,00<br />
693 Drie diverse dierenhuiden, tot. 3x. € 30,00 € 50,00<br />
694 Linde v/d J (Hollandse school 20e eeuw) "Botter op zee", gesign voluit r.o, olieverf/paneel, h 15 x<br />
b 20,5 cm.<br />
€ 70,00 € 120,00<br />
695 Drie diverse porseleinen borden, o.a. China 19e eeuw, tot. 3x. € 40,00 € 70,00<br />
696 Een rond porseleinen wandbord met blauw transfer Chinoise decor van pagode en veranda,<br />
Engeland, 2e helft 19e eeuw, Ø 29,5 cm.<br />
€ 30,00 € 50,00<br />
697 Twee diverse koetslantaarns, 19e eeuw, tot. 2x. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />
698 Etnografica. Een sculptuur van springbok met jong, Burkina Faso of omgeving, Afrika, h <strong>11</strong>2<br />
cm.<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
699 Een wandkleed met polychrome figuren in landschap, Tibet/Nepal, 20e eeuw, h 70 x b 100 cm.<br />
Hierbij een een tropisch houten plank met voorstelling van paard met boer, tot. 2x.<br />
€ 30,00 € 50,00<br />
700 Hollandse school 20e eeuw "Duinlandschap", olieverf/schilderskarton, h 23 x b 26 cm. € 35,00 € 50,00<br />
701 Geerling, Jaap (Purmerend 1923) "Strand in Bretagne", gesign voluit r.o en 1979, aquarel/papier, h<br />
23 x b 30 cm. Hierbij aquarel van "Veere", tot. 2x.<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
702 Cobelens, Miriam (Amsterdam 1944) "Portret vrome Joodse man", monogram r.o, conté<br />
krijttekening/papier, h 39 x b 25 cm.<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
703 Vier diverse wandelstokken, w.o. met zilveren greep, begin 20e eeuw, tot. 4x. € 40,00 € 70,00<br />
704 Twee diverse porseleinen borden, China 19e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor, tot. 2x. € 25,00 € 40,00<br />
705 Een lot divers Chinees porselein, o.a. 18e eeuw, tot. 24x (enkele delen besch). € 30,00 € 50,00<br />
706 Een Linderalbum 'Shiffe auf Briefmarken', eine nautisch philatelistische Dokumentation. € 50,00 € 80,00<br />
707 Circa 400 Ersttagsblätter in 6 Albums, daten 1974 - 1985, tot. 6x. € 150,00 € 220,00<br />
708 Een zgn. kapucijnerkom op standring, China 19e eeuw. Polychroom floraal decor, h 7 x Ø 14,5 cm. € <strong>90</strong>,00 € 140,00<br />
709 Een lot divers aardwerk, tot. 6x. € 20,00 € 40,00<br />
710 Een houten zgn bakkerplank, begin 20e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />
7<strong>11</strong> Een porseleinen bord, China 19e eeuw. Blauw onderglazuur decor van chrysanten, Ø 36 cm. € 50,00 € 80,00<br />
712 Een groen geglazuurd porseleinen hocker, China 20e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />
713 Müller-Erbach, H.O (Bremen 1921 - 1984 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o HOM'71,<br />
kleurenlitho/papier nr 47/70, h 48,5 x b 41 cm.<br />
€ 100,00 € 200,00<br />
714 Müller-Erbach, H.O (Bremen 1921 - 1984 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o HOM'72,<br />
kleurenlitho/papier nr 8/75, h 48,5 x b 41 cm.<br />
€ 100,00 € 200,00<br />
715 Müller-Erbach, H.O (Bremen 1921 - 1984 Erbach) "Metamorphose", gesign in potlood r.o HOM'72,<br />
kleurenlitho/papier nr 6/75, h 48,5 x b 41 cm.<br />
€ 100,00 € 200,00<br />
716 Een Leica CL fotocamera, lights 1:2/40 lens, 10700 ge<strong>nummer</strong>d: 1317499, in originele doos (incl<br />
handleiding en garantiecertificaat juni 1974).<br />
€ 300,00 € 500,00<br />
717 Een metalen hangolielamp met messing reservoir en niet originele glazen kap, begin 20e eeuw.<br />
Hierbij één andere (incompleet).<br />
€ 50,00 € 80,00<br />
718 Een boekenkast, begin 20e eeuw. Eikenhout, rechte kap met gestoken decor van palmetten,<br />
gecanneleerde stijlen, rustend op geprofileerd basement, h 120 x b 155 x d 28 cm.<br />
€ 150,00 € 220,00<br />
719 Een ééndeurs kastje, 18e eeuw en later. Eikenhout, rechthoekig blad, stijlen met schubbing<br />
waartussen paneeldeur, h 77 x b 67 x d 43 cm.<br />
€ 120,00 € 160,00<br />
720 Etnografica. Een sjamaanbeeldje, Afrika, l 28 cm. € 30,00 € 50,00<br />
721 Twee porseleinen schoteltjes, China, Ch'ien Lung, 18e eeuw. Blauw onderglazuur floraal decor,<br />
goud gehoogd, Ø 13,5 cm, tot. 2x (1x chip/1x haarlijn 2 cm).<br />
€ 25,00 € 40,00<br />
722 Een rond porseleinen schotel, China, Ch'ien Lung 18e eeuw. IJzerrood floraal decor in het plat, de<br />
lip met flora in vlakverdeling (gelijmd), Ø 17 cm.<br />
€ 30,00 € 50,00<br />
723 Een gepolychromeerd gipsen kerststal, begin 20e eeuw. € 30,00 € 50,00<br />
724 Veldhoen, Aat (Amsterdam 1934-) "2x Vrouwelijk naakt", litho/papier, h 25 x b 16 + h 20 x b 26 cm. € 50,00 € 80,00<br />
725 Etnografica. Een houten bankje met olifant als drager, Afrika, midden 20e eeuw. € 35,00 € 50,00<br />
726 Een Oosters tapijt, l 155 x b <strong>11</strong>5 cm (slijtage). € 40,00 € 70,00<br />
727 Een tweeladencommode met gebogen front, begin 20e eeuw. Noten- en wortelnotenhout,<br />
gebogen laden met messing beslag, voor rustend op Queen Anne poten, h 77 x b 85 x d 48 cm.<br />
728 Een driehoekig hangoor tafeltje, ca. 1930. Eikenhout, rustend op gedraaid houten poten, h 55 x Ø<br />
52 cm.<br />
729 Een porseleinen kom op standring, Amsterdams bont, 18e eeuw. Polychroom floraal decor, h 6,5<br />
x Ø 14 cm (slijtage binnenzijde).<br />
€ 100,00 € 140,00<br />
€ 40,00 € 70,00<br />
€ 30,00 € 50,00