12.09.2013 Views

577 Een ronde design eetkamertafel op aluminium trompetvormige voet, Italië, 21e eeuw. Hierbij vier<br />

bijpassende wit lederen armleuningfauteuils, tot. 5x.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

578 Een gepolychromeerd porseleinen designservies, Duitsland, 20e eeuw. Ontwerp: Dorothy<br />

Hafner, gemerkt: Rosenthal, tot. 15x.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

579 Nederland, Leerdam. Een groen persglazen schaal, ontwerp: K.P.C. de Bazel, gesign met<br />

monogram, h 5 x 27,5 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

580 Een zwarte kunststof design tafelschemerlamp, eind 20e eeuw. € 20,00 € 30,00<br />

581 Een 18 krt 750/1000 gouden ring, bezet met 14 gefacetteerde blauwe saffieren en 18<br />

achtkantgeslepen diamanten.<br />

€ 260,00 € 320,00<br />

582 Een stel van twee geslepen kristallen karaffen en dekselpot, rond 1<strong>90</strong>0, Decoratie van<br />

facetslijpsel, tot. 6x.<br />

€ 100,00 € 140,00<br />

583 Een fotolijst en klokje met derde gehalte 800/1000 zilveren geajoureerde front. € 50,00 € 70,00<br />

584 Ancestral figure Ramu River, 60 cm, Papua New Guinea. € 100,00 € 150,00<br />

585 Een mahoniehouten dekselkistje met ingelegd messing decor, Arts & Crafts, rond 1<strong>90</strong>0. € 40,00 € 60,00<br />

586 Een lot diverse kunstboeken, tot. 7x. € 25,00 € 40,00<br />

587 Een lot diverse kunstboeken, tot. 10x. € 25,00 € 40,00<br />

588 Corneille (Beverlo, Guillaume Luik 1922) "Zonder titel", gesign voluit in potlood l.o en '51,<br />

litho/papier, h 9,5 x b 10,5 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

589 Moderne/hedendaagse school "Zonder titel", monogram 'E.M. ' r.o en '95, olieverf/doek, h 30 x b<br />

40 cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

5<strong>90</strong> Een torso een vrouwelijk naakt, etalagefiguur, h 76 cm. € 40,00 € 70,00<br />

591 Nederland, Leerdam. Een optisch geblazen vaas met tincraquelé, ontwerp: A.D. Copier, h 6 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

592 Sepik, kundu drum, 49 cm, Papua New Guinea. € <strong>90</strong>,00 € 140,00<br />

593 Een sigarenbeker in de vorm van een kristallen hoorn des overvloeds op zilveren voet en zwart<br />

basement, eind 19e eeuw (bijgeslepen/besch).<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

594 Een tweedeurs porseleinvitrinekast, Hollands, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw. Wortelnoten belijmd,<br />

gecontourneerde kap, afgeschuinde stijlen, in de dubbel gebogen onderkast drie laden, messing<br />

beslag, h 225 x b 1<strong>90</strong> x d 45 cm.<br />

€ 350,00 € 500,00<br />

595 Een blank kristallen kroonluchter, 20e eeuw. € 500,00 € 800,00<br />

596 Een blank kristallen kroonluchter, 20e eeuw. € 500,00 € 80,00<br />

597 Jongere, de M (pseudoniem Drulman, Marinus Johannes (1912-1978) "Havengezicht", gesign<br />

voluit r.o, olieverf/doek, h 30 x b 50 cm.<br />

€ <strong>90</strong>0,00 € 1300,00<br />

598 Dort, van Willem (sr) (1875-1949) "Bloemstilleven", gesign voluit r.o, olieverf/doek, h 70 x b 50 cm. € 140,00 € 200,00<br />

599 Een 18 karaat 750/1000 gouden ring, bezet met een gefacetteerde blauwe saffier, 6 briljanten van<br />

totaal 0,27 crt en 6 achtkant geslepen diamanten.<br />

€ 400,00 € 500,00<br />

600 Erotica. Een barnstenen netsuké van man en vrouw in coïtus, 20e eeuw, h 5 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

601 Lombok, set of 3, Lombok, Indonesië. € 30,00 € 50,00<br />

602 Dijkstra, Johan (Groningen 1896 - 1978) "Bommen Berend", postume druk, houtsnede/papier, h<br />

25 x b 32,5 cm.<br />

603 Nijmeijer, J. (Joop) (1941) "Gezicht op Echten", gesign voluit r.o, aquarel/papier, h 33 x b 45 cm. € 100,00 € 160,00<br />

604 Moderne hedendaagse school "Zonder titel onduid gesign r.o en '99, gem.techniek/papier, h 22 x b<br />

24 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

605 Bolling, Johan Herman (Groningen 1918) "Bosgezicht", gesign voluit in potlood r.o en '43,<br />

tekening/papier, h 32 x b 44 cm.<br />

€ 70,00 € 120,00<br />

606 Nederland. Johan de Vries. Een gepolychromeerd glazen schaal, gesign onderzijde: Old Ambt,<br />

Johan de Vries, T 99-04-44, h 14,5 x Ø 32 cm.<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

607 Nederland, Leerdam. Een optisch geblazen vaas met tincraquelé, ontwerp: A.D. Copier, h 19 cm. € 120,00 € 160,00<br />

608 Nederland, Leerdam. Een bolvormig geblazen vaasje met opstaande halsrand, ontwerp: A.D.<br />

Copier, gemerkt met monogram, h 6,5 cm.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

609 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren miniatuur van een bierpul, met taferelen van mensen. € <strong>90</strong>,00 € 120,00<br />

610 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren miniatuur van een kruiwagen. € 50,00 € 70,00<br />

6<strong>11</strong> Een lot divers zilver, w.o. servetringen, totaal 145 gram. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

612 Een tegel met blauw onderglazuur decor van een zeewezen, 18e eeuw, h 13 x b 13 cm. € 50,00 € 80,00<br />

613 Een tegel met blauw onderglazuur decor van een dansende nimf, 18e eeuw, h 13 x b 13 cm. € 50,00 € 80,00<br />

614 Gruijter, Jacob Willem (1856-1<strong>90</strong>8) "Bomschuit op de rede", gesign voluit l.o, olieverf/doek, h 48 x<br />

b 65 cm.<br />

€ 400,00 € 600,00