12.09.2013 Views

<strong>11</strong>7 Twee diverse porseleinen zgn haantjeskommen, 20e eeuw, tot. 2x. € 10,00<br />

<strong>11</strong>8 Drie diverse tropisch houten sculpturen, o.a. China, tot. 3x. € 5,00<br />

<strong>11</strong>9 Een houten bel. € 5,00<br />

120 Een set van drie wit geemailleerde voorraadpotten met aluminium deksels, midden 20e eeuw,<br />

tot. 6x.<br />

€ 10,00<br />

121 Etnografica. Een gestoken benen bekertje van figuur met vaas op het hoofd, h 13 cm. € 5,00<br />

122 Drie diverse Defts aardewerk bordjes, tot. 3x. € 5,00<br />

123 Een gepolychromeerd aardwerk wandreliëf van een vis, gemerkt achterzijde, h 22 x b 26 cm. € 10,00<br />

124 Een gepolychromeerd aardewerk asbak, gemerkt: Ram. € 5,00<br />

125 Een bronzen sculptuur van een man, 1964, h 8,5 cm. € 5,00<br />

126 Een lot van ca. 50 theelepeltjes. € 5,00<br />

127 Een lot van ca. 50 theelepeltjes. € 5,00<br />

128 Moderne hedendaagse school, 70-er jaren. Een aardewerk wandreliëf in lijst, h 30 x b 24 cm. € 15,00<br />

129 Een lot van ca. 75 kleurenlitho's van planten, uitgave: Floralia, weekblad voor tuinbouw, ca.<br />

1880.<br />

€ 10,00<br />

130 Buitenlandse school, begin 20e eeuw "Schepen op volle zee bij maanlicht", onduid gesign r.o,<br />

olieverf/doek, h 45 x b 63 cm.<br />

€ 50,00<br />

131 Een schoolplaat 'Naar de stad', E. Gabriëls. J.B. Wolters, uitgevers-Maatschappij n.v., Groningen,<br />

Batavia (waterschade).<br />

€ 10,00<br />

132 Een set van 10 verzilverde theelepeltjes en dito klontjestang, in cassette. € 5,00<br />

133 Een set van zes theelepeltjes in originele cassette, Indonesië begin 20e eeuw. € 5,00<br />

134 Een lot diverse Eppo stripbladen. € 5,00<br />

135 Een Delfts aardewerk hanglamp, 20e eeuw, h 48 cm. € 15,00<br />

136 Een design bijzettafel, 20e eeuw, h 43 x Ø 40 cm. € 10,00<br />

137 Een conische designvaas met polychroom floraal decor, h 37 cm. € 10,00<br />

138 Een Delfts aardewerk tabakspot met messing deksel, 20e eeuw, h 21 cm. € 10,00<br />

139 Een lot gekleurde persglazen theeglazen, 70-er jaren, tot. <strong>11</strong>x. € 10,00<br />

140 Een set van vijf pastelkleurige aardewerk soepkommen, 60-er jaren, tot. 5x. € 10,00<br />

141 Een behang stempelrol, China rond 1<strong>90</strong>0. € 50,00<br />

142 Een stel kunststof balustervormige siervazen met deels parelmoer decor, China 20e eeuw. Op<br />

losse basements, h 94 cm (bsch).<br />

€ 50,00<br />

143 Een luchtbuks, midden 20e eeuw. € 25,00<br />

144 Een pompbuks, midden 20e eeuw. € 25,00<br />

145 Een bijbel/psalmboek in perkamenten band, 18e eeuw. Beschadigde band. € 50,00<br />

146 Een lot divers glas, w.o. Murano, tot. 3x. € 10,00<br />

147 Een lot zgn Lange Lijs aardewerk, begin 20e eeuw. Hierbij Chinees porseleinen schoteltjes, tot.<br />

32x.<br />

€ 15,00<br />

148 Een polychroom Delfts aardewerk schenkkan, midden 20e eeuw. Hierbij dito kom, tot. 2x. € 15,00<br />

149 Een Art Deco aardewerk melkkan, ca. 1920. Gemerkt: Sociètè Cèramique. € 10,00<br />

150 Een balustervormige vaas met rood floraal decor, gemerkt onderzijde. Hierbij één andere, tot. 2x. € 10,00