12.09.2013 Views

654 Dongen, van Cornelis (Kees) TM (Rotterdam 1877 -1968) "Brigitte Bardot", lithografische affiche,<br />

druk Mourlot, h 77 x b 52 cm (Lit: Juffermans pag. 174).<br />

€ 150,00 € 220,00<br />

655 Have, ten Jan (Groningen 1<strong>90</strong>3 - 1991) "Stilleven met fruit en bloemen", gesign voluit r.b. en<br />

1929, pastel/papier, h 57 x b 100 cm.<br />

€ 80,00 € 140,00<br />

656 Een lot divers glas, w.o. Leerdam, tot. 8x. € 30,00 € 50,00<br />

657 Een porseleinen bordje met 2e gehalte zilveren gecontourneerd hengsel met floraal decor,<br />

China 19e eeuw, Ø 21 cm.<br />

€ 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

658 Drie diverse design hanglampen, 70-er jaren, tot. 3x. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

659 Een Jugendstil hanglamp in bronzen montuur, begin 20e eeuw. € 80,00 € 120,00<br />

660 Een 2e gehalte 835/1000 zilveren rechthoekige fotolijst, begin 20e eeuw, h 25 x b 18 cm. € 25,00 € 40,00<br />

661 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren schakelarmband, 1e helft 20ste eeuw. € 50,00 € 80,00<br />

662 Drie diverse zilveren suikerscheppen, o.a. begin 20e eeuw, tot. 3x. € 25,00 € 40,00<br />

663 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren damespolshorloge, met geajoureerde schakels, Cordella,<br />

lopend.<br />

€ 70,00 € <strong>90</strong>,00<br />

664 Een jublieumprent Wilhelmina 1898-1923 in originele lijst, h 30 x b 53 cm. € 30,00 € 50,00<br />

665 Een vitrinekastje met gebogen front, Engeland ca. 1940. Notenhouten belijmd, glas in<br />

vlakverdeling, rustend op Queen Anne poten, h 128 x b <strong>11</strong>2 x d 30 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

666 Een tweeladen commode met jaloeziedeurtje, 19e eeuw. Eikenhout, naar binnen gebogen<br />

gecontourneerd blad met daaronder lade en jaloeziedeur, twee laden met messing beslag, h 75 x b 70<br />

x d 46 cm.<br />

€ 160,00 € 220,00<br />

667 Een klepsecretaire met gebogen front, rond 1800 Eikenhouten, achter de schuine klep vol nest,<br />

onderkast met twee laden, messing beslag, rustend op klauwenpoten, h <strong>11</strong>0 x b <strong>11</strong>2 x d 50 cm.<br />

€ 400,00 € 600,00<br />

668 Een bronzen kraagkandelaar, 19e eeuw. Hierbij één andere, tot. 2x. € 50,00 € 80,00<br />

669 Een aardewerk getordeerde piëdestal, 20e eeuw, h 108 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

670 Een tweeladen commode, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw. Noten en wortelnoten, decoratie van<br />

messing guirlande, rustend op gebogen poten, h 73 x b 55 x d 39 cm.<br />

€ 80,00 € 120,00<br />

671 Een tweede gehalte 835/1000 zilveren broche, bezet met een parel en roosdiamanten. € 30,00 € 50,00<br />

672 Een eerste gehalte 925/1000 zilveren tondeldoosje, geciseleerd bladdecor met wapenschild,<br />

William Aitken, Chester, ca. 1<strong>90</strong>0.<br />

€ 50,00 € 70,00<br />

673 Een blauw glazen conische vaas, h 61 cm. € 25,00 € 40,00<br />

674 Een Oosters tapijt, l 310 x b 210 (slijtage). € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

675 Een notenhouten bijzettafel met messing applicaties, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw, h <strong>11</strong>5 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

676 Een Oosters tapijt, Heriz, l 2<strong>90</strong> x b 208 cm. € 200,00 € 300,00<br />

677 Mankes, Jan (Meppel 1889 - 1920) "Melkende vrouw", gesign voluit in potlood r.o, monogram l.o.,<br />

houtsnede/papier, h 19 x b 14 cm.<br />

€ 100,00 € 200,00<br />

678 Toyoharu Chikanobu (1838-1912) "<strong>Kunst</strong>enares ontvangt samurai op terras", gesign met<br />

karaktermerk l.o, kleurenhoutsnede/papier, h 54 x b 20 cm.<br />

679 Hemstede, Warner (Hoogeveen 1945) "Landschap Havelte", gesign voluit in potlood r.o,<br />

kleurenets/papier nr 8/15, h 24,5 x b 29 cm.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

680 Pieck, Anton Franciscus (Den Helder 1895-1987) "Het huiskamerconcert", gesign r.o in potlood,<br />

litho/papier, nr 63/200, h 22 x b 33,5cm.<br />

€ 70,00 € 100,00<br />

681 Een famille rose porseleinen trekpotje, China, 19e eeuw (haarlijn/krimplijn bovenin oor), h 14 cm. € 60,00 € <strong>90</strong>,00<br />

682 Een famille rose gemberpot, China Qianlong 18e eeuw. Polychroom decor van bloemenmand in<br />

cartouche, daaromheen flora (gat in de bodem/deksel ontbreekt). Hierbij een zoutvaatje, tot. 2x.<br />

€ 40,00 € 70,00<br />

683 Een 14 krt 585/1000 witgouden entouragering, bezet met centrumbriljant van 0.25 crt en<br />

hieromheen 10 kleinere van elk 0.05 crt (1 ontbreekt).<br />

€ 200,00 € 300,00<br />

684 Een porseleinen driedelig kaststel bestaande uit: dekselvaas en twee stelvazen, eind 19e eeuw.<br />

Blauw onderglazuur chinoise decor van symboliek, Petrus Regout, tot. 4x.<br />

€ 50,00 € 80,00<br />

685 Een lot van drie aardewerk kastkommen, begin 20e eeuw. O.a gemerkt: Royal Sphinx, tot. 3x. € 30,00 € 50,00<br />

686 Etnografica. Een muzikant, Lobi-stam, Burkina Faso, h 20 cm. € 35,00 € 50,00<br />

687 Etnografica. Een opzetmasker, Afrika, h 38 cm. € 50,00 € 80,00<br />

688 Etnografica. Een bruin geglazuurd aardewerk spaarpot, begin 20e eeuw. € 20,00 € 40,00<br />

689 Een Oosters tapijt, Karijan, l 250 x b 1<strong>90</strong> cm. € 100,00 € 200,00<br />

6<strong>90</strong> Een groen glazen schaal, 20e eeuw, h 8 x Ø 40 cm. Hierbij een blauw glazen schaal, h 7 x Ø 28 cm,<br />

tot. 2x.<br />

€ 30,00 € 50,00<br />

691 Drie diverse porseleinen borden, o.a. China 18e eeuw, tot. 3x (schilv). € 60,00 € <strong>90</strong>,00