Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0726<br />
Voltairezetel<br />
van beuk<strong>en</strong>hout<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
0727<br />
<strong>In</strong> galop<br />
Litho, 79/160<br />
van Weisbruch<br />
36 x 52 cm<br />
0728<br />
100 vogels als geluksbr<strong>en</strong>gers<br />
Weefsel van zijde<br />
China, ca 1950.<br />
0729<br />
Tweedeurskast<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
0730<br />
Paar windsorstoel<strong>en</strong>,<br />
Engeland, ca 1900.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be