Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0001<br />
Woonwag<strong>en</strong> in het veld,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd <strong>en</strong> gemonogrammeerd: Wauters R.<br />
ca 1930.<br />
29 x 39 cm<br />
0002<br />
Lijn<strong>en</strong> Anny (Belgische School)<br />
Vrouwke in <strong>en</strong> steeg<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Anny Lyn<strong>en</strong>.<br />
39 x 31<br />
0003<br />
Tytgat Medard (Brugge, 1871 - Brussel 1948)<br />
Portret van <strong>en</strong> voorname Heer,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Medard Tytgat,<br />
Gedateerd: 1906<br />
131 x 90 cm<br />
0004<br />
Peeters Jeannot (Hasselt ° 1909 - 1996)<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Jeannot Peeters<br />
30 x 31 cm<br />
0005<br />
Landschap met hoeve te Wijchmaal<br />
Olieverf op doek,<br />
Gedateerd: 1942<br />
40 x 50 cm<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be