Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0574<br />
De maskers,<br />
Ets, artiest<strong>en</strong>proef<br />
moeilijk leesbaar gesigneerd.<br />
29 x 21 cm.<br />
0575<br />
Portret van e<strong>en</strong> jonge vrouw,<br />
Lithografie,<br />
Gesigneerd: Van Dyck<br />
43 x 32 cm<br />
0576<br />
Copp<strong>en</strong>s Omer (Duinkerke, 1864 - Els<strong>en</strong>e 1926)<br />
Brugge<br />
Kleur<strong>en</strong>ets,<br />
van Omer Copp<strong>en</strong>s,<br />
27 x 20 cm.<br />
0577<br />
Paar decoratieve pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong>,<br />
in 18de eeuwse stijl.<br />
0578<br />
Lot van 3 ets<strong>en</strong><br />
met geboortevoorstelling<strong>en</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be