Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0110<br />
Kozak<br />
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd Duits porselein<br />
H = 25 cm<br />
0111<br />
Twee muss<strong>en</strong><br />
van biscuit.<br />
H = 14 cm<br />
0112<br />
Kruislieveheer<br />
van porselein,<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
H v/d corpus= 50 cm<br />
0113<br />
Beethov<strong>en</strong> <strong>en</strong> Mozart,<br />
Twee beeld<strong>en</strong> van gepatineerd gips<br />
0114<br />
Le Jan (Frankrijk, Art Deco tijdvak)<br />
Goudvis,<br />
Beeld van roze craquelé aardewerk.<br />
Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1925<br />
Toegeschrev<strong>en</strong> aan Le Jan, Franse kunst<strong>en</strong>aar.<br />
H = 30 , B = 37 cm<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be