Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0147<br />
Bogaerd Herman (Evergem 1867 - Lak<strong>en</strong> 1932)<br />
Windmol<strong>en</strong>,<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: Herman Bogaerd,<br />
Gedateerd: 1904<br />
27 x 62 cm<br />
0148<br />
De kapelstraat in Hasselt<br />
Tek<strong>en</strong>ing,<br />
Gesigneerd: Miel Baert<br />
0149<br />
Olifant<br />
van blauw aardewerk.<br />
0150<br />
Olifant<br />
van blauw aardewerk.<br />
0151<br />
Miniatuur sierstuk met panda's<br />
van kurk in glaz<strong>en</strong> nis<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be