Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0541<br />
Spiegel<br />
met e<strong>en</strong> jonge vrouw in e<strong>en</strong> medaillon,<br />
omkranst met rank<strong>en</strong> <strong>en</strong> strikwerk<br />
van gepatineerd <strong>en</strong> verguld stucwerk.<br />
Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw.<br />
H = 205 x 100 cm<br />
0542<br />
Chipp<strong>en</strong>daletafeltje<br />
van beuk<strong>en</strong>hout<br />
0543<br />
Achthoekig bijzettafeltje<br />
van not<strong>en</strong>hout in 3 étages<br />
0544<br />
Nachtkastje<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
Art Decotijdvak,ca 1930.<br />
0545<br />
Lage salontafel<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be