Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0569<br />
Atelier van e<strong>en</strong> schilder<br />
Olieverf op doek,<br />
Gemonogrammeerd: AR<br />
40 x 50 cm<br />
0570<br />
<strong>In</strong>trieurzicht<br />
mrt vitrinekast<br />
Olieverf op doek,<br />
Gemonogrammeerd: HLD<br />
58 x 39 cl<br />
0571<br />
Kruisafname,<br />
Olieverf op doek<br />
100 x 80 cm<br />
(te restaurer<strong>en</strong> )<br />
0572<br />
Viss<strong>en</strong><br />
Aquarel<br />
Gesigneerd: K. Janss<strong>en</strong><br />
18 x 29 cm<br />
0573<br />
Huis de Notelaar in Hing<strong>en</strong>e<br />
Lithografie,24 /150<br />
van Roman<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be