Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0603<br />
Verstelbare Voltairezetel<br />
van not<strong>en</strong>hout.<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
0604<br />
Lot van 4 stoeltjes<br />
0605<br />
Spiegeltje<br />
van verguld hout<br />
H = 50 cm<br />
0606<br />
Kist met gebog<strong>en</strong> deksel<br />
van eik<strong>en</strong>hout, 19de eeuw.<br />
0607<br />
Kistje<br />
van eik<strong>en</strong>hout<br />
0608<br />
Verstelbare voltairezetel<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be