Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0579<br />
Hougardy Emile (Luik, 1899- 1981)<br />
Sneeuwlandschap in Herstal<br />
Ets<br />
van Emile Hougardy,<br />
23 x 16 cm.<br />
0580<br />
Verbist Maurits (1913 - 1984)<br />
De L<strong>en</strong>te<br />
Gekleurde houtsnede, 8/170<br />
Gesigneerd: Verbist Maurits<br />
Gedateerd: 1982.<br />
0581<br />
Van de Le<strong>en</strong>e Jules (Els<strong>en</strong>e, 1887 - Oudergem 1962.)<br />
Lot van 3 ets<strong>en</strong><br />
van Jules Van de Le<strong>en</strong>e, 19de eeuw.<br />
0582<br />
Zelfportret<br />
Gekleurde houtsnede, 7/100<br />
Gedateerd: 1981<br />
0583<br />
Pinchon Joseph (Franse School 1871 - 1954)<br />
Parade met vierspan<br />
Kleur<strong>en</strong>ets,<br />
gesigneerd: Joseph Pinchon<br />
Franse School, 19de - 20ste eeuw.<br />
33 x 63 cm.<br />
0584<br />
Zicht<strong>en</strong> van Ak<strong>en</strong>, Tonger<strong>en</strong> <strong>en</strong> Maastricht,<br />
5 ets<strong>en</strong><br />
Van Gr<strong>en</strong>ier Didier.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be