22.08.2013 Views

Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0579<br />

Hougardy Emile (Luik, 1899- 1981)<br />

Sneeuwlandschap in Herstal<br />

Ets<br />

van Emile Hougardy,<br />

23 x 16 cm.<br />

0580<br />

Verbist Maurits (1913 - 1984)<br />

De L<strong>en</strong>te<br />

Gekleurde houtsnede, 8/170<br />

Gesigneerd: Verbist Maurits<br />

Gedateerd: 1982.<br />

0581<br />

Van de Le<strong>en</strong>e Jules (Els<strong>en</strong>e, 1887 - Oudergem 1962.)<br />

Lot van 3 ets<strong>en</strong><br />

van Jules Van de Le<strong>en</strong>e, 19de eeuw.<br />

0582<br />

Zelfportret<br />

Gekleurde houtsnede, 7/100<br />

Gedateerd: 1981<br />

0583<br />

Pinchon Joseph (Franse School 1871 - 1954)<br />

Parade met vierspan<br />

Kleur<strong>en</strong>ets,<br />

gesigneerd: Joseph Pinchon<br />

Franse School, 19de - 20ste eeuw.<br />

33 x 63 cm.<br />

0584<br />

Zicht<strong>en</strong> van Ak<strong>en</strong>, Tonger<strong>en</strong> <strong>en</strong> Maastricht,<br />

5 ets<strong>en</strong><br />

Van Gr<strong>en</strong>ier Didier.<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be