Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0638<br />
Berk<strong>en</strong> aan de rand van e<strong>en</strong> v<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: A. Coninx, 48 x 75 cm<br />
0639<br />
Bijzettafeltje<br />
met inlegwerk van not<strong>en</strong>hout<br />
75 x 90 cm.<br />
0640<br />
Zwitsers Bergdorp<br />
Reliëf<br />
van stukjes gezwart hout<br />
0642<br />
Twee bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong>s<br />
Olieverf op doek,<br />
65 x 45 <strong>en</strong> 60 x 40 cm<br />
0644<br />
Van d<strong>en</strong> Gehucht Leonce (False)<br />
Stillev<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op karton,<br />
Gesigneerd: Van der Gucht L.<br />
39 x 49 cm.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be