22.08.2013 Views

Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0178<br />

Wéry Fernand (Els<strong>en</strong>e 1886 - 1964)<br />

Kerk met pastorie<br />

Lithografie, 17/75<br />

van Fernand Wéry,<br />

48 x 42 cm.<br />

0179<br />

Kleine tafelklok<br />

van hout met weekwerk<br />

0181<br />

Kleine p<strong>en</strong>dule,<br />

merk: Mercedes<br />

0182<br />

Dans le chateau de Bouillon<br />

Ets<br />

door H. Comtesse<br />

0183<br />

P<strong>en</strong>dule<br />

versierd met <strong>en</strong>geltjes in twee kleur<strong>en</strong> zamac<br />

Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be