Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0609<br />
Twee deur<strong>en</strong><br />
van kastanjehout<br />
voor het mak<strong>en</strong> van placard.<br />
Frankrijk, 18de eeuw.<br />
0611<br />
Vier armzetels<br />
van gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout,<br />
Luik, ca 1930.<br />
0612<br />
Uittrekbare tafel<br />
van eik<strong>en</strong>hout<br />
Neo-r<strong>en</strong>aissancestijl, ca 1900.<br />
0613<br />
Landschap met kapel<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: H . Windhaus<br />
Gedateerd: 1946<br />
47 x 70 cm<br />
0614<br />
Stillev<strong>en</strong> met roz<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek, gemarouffleerd<br />
Gesigneerd: L. Norin<br />
39 x 29 cm<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be