Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0011<br />
Rosièr (Belgische School)<br />
Hasp<strong>en</strong>gouws landschap<br />
Olievef op doek,<br />
Gesigneerd: Rosièr<br />
75 x 95 cm<br />
0012<br />
Van Puy<strong>en</strong>broeck (Antwerp<strong>en</strong> 1887 - Schot<strong>en</strong> 1972.)<br />
Portret van Jeanine Van Ael,<br />
Olieverf op karton,<br />
Gesigneerd: Van Puy<strong>en</strong>broeck,<br />
29 x 25 cm<br />
0013<br />
Ve<strong>en</strong>landschap<br />
olieverf op paneel<br />
Gedateerd: 1847<br />
0014<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op paneel<br />
van Mère Juli<strong>en</strong>ne,<br />
gedateerd 1938<br />
80 x 60 cm<br />
0015<br />
Christus <strong>en</strong> 2 apostel<strong>en</strong><br />
Lot van 3 neogotische schilderij<strong>en</strong>,<br />
uit e<strong>en</strong> altaar, ca 1900.<br />
75 x 50 cm<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be