Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0661<br />
Landschap in de Pyr<strong>en</strong>eeën,<br />
Olieverf op doek, op karton geplakt.<br />
Onduidelijk gesigneerd,<br />
21 x 26 cm<br />
0662<br />
Kaarttafeltje<br />
belijmd met mahoniefineer<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw<br />
0663<br />
Zicht aan de côte d'Azur,<br />
Olieverf op karton,<br />
gesigneerd: D<strong>en</strong>is<br />
24 x 34 cm<br />
0665<br />
Spiegel<br />
in Rég<strong>en</strong>cestijl<br />
0666<br />
Het erf<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd; IS. Warnig<br />
50 x 60 cm.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be