Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0628<br />
Bloem<strong>en</strong>festijn<br />
Wandtapijt<br />
in petit point<br />
185 x 115 cm.<br />
0629<br />
Wandtapijt<br />
in petit point<br />
185 x 115 cm.<br />
0630<br />
Bloem<strong>en</strong>weelde<br />
E<strong>en</strong> gewev<strong>en</strong> doek<br />
in lijst.<br />
0631<br />
Heyl<strong>en</strong> Flor<strong>en</strong>t (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Hoeve<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Flor<strong>en</strong>t Heyl<strong>en</strong><br />
27 x 34 cm.<br />
0632<br />
Slaapkamer<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
gemaakt door de Frima Buysschaert te Deerlijk.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be