Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0562<br />
Schoemans Octave (Tess<strong>en</strong>derlo)<br />
Watermol<strong>en</strong> aan e<strong>en</strong> dreef<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Octave Schoemans,<br />
62 x 85<br />
0563<br />
Dorpsgezicht<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: G. Quidonce<br />
0564<br />
Ghislain Maurice (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Waterval,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Maurice Ghislain,<br />
60 x 90 cm<br />
0565<br />
Brems Johnny (Belgische kunst<strong>en</strong>aar 20ste eeuw)<br />
Stillev<strong>en</strong> met kruik <strong>en</strong> fruit,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Johny Brems<br />
Gedateerd: 1973<br />
30 x 40 cm.<br />
0567<br />
Van Neste Alfred (Brugge 1874 - St G<strong>en</strong>esius Rode 1969)<br />
Hollandse oorlogsschep<strong>en</strong> in 1674,<br />
Olieverf op doek<br />
Gesingeerd: Alfred Van Neste,<br />
Gedateerd: 1907<br />
54 x 126 cm.<br />
0568<br />
Ceyss<strong>en</strong>s (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Paddestoel<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op hardboard,<br />
Gesigneerd: Ceys<strong>en</strong>s<br />
58 x 58 cm.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be