22.08.2013 Views

Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0562<br />

Schoemans Octave (Tess<strong>en</strong>derlo)<br />

Watermol<strong>en</strong> aan e<strong>en</strong> dreef<br />

Olieverf op doek<br />

Gesigneerd: Octave Schoemans,<br />

62 x 85<br />

0563<br />

Dorpsgezicht<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: G. Quidonce<br />

0564<br />

Ghislain Maurice (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />

Waterval,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Maurice Ghislain,<br />

60 x 90 cm<br />

0565<br />

Brems Johnny (Belgische kunst<strong>en</strong>aar 20ste eeuw)<br />

Stillev<strong>en</strong> met kruik <strong>en</strong> fruit,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Johny Brems<br />

Gedateerd: 1973<br />

30 x 40 cm.<br />

0567<br />

Van Neste Alfred (Brugge 1874 - St G<strong>en</strong>esius Rode 1969)<br />

Hollandse oorlogsschep<strong>en</strong> in 1674,<br />

Olieverf op doek<br />

Gesingeerd: Alfred Van Neste,<br />

Gedateerd: 1907<br />

54 x 126 cm.<br />

0568<br />

Ceyss<strong>en</strong>s (Belgische kunst<strong>en</strong>aar)<br />

Paddestoel<strong>en</strong>,<br />

Olieverf op hardboard,<br />

Gesigneerd: Ceys<strong>en</strong>s<br />

58 x 58 cm.<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be