22.08.2013 Views

Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0006<br />

Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />

Olieverf op doek,<br />

50 x 34 cm<br />

0007<br />

Landschap met hoeve,<br />

Olieverf op paneel,<br />

onduidelijk gesigneerd<br />

0008<br />

Album religieux<br />

grote verzameling communiepr<strong>en</strong>tjes,<br />

waarschijnlijk keuzecataloog van e<strong>en</strong> detailhandel,<br />

compleet<br />

0009<br />

Portret van e<strong>en</strong> voorname dame<br />

Olieverf op paneel<br />

0010<br />

olievref op karton<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be