Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0006<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
50 x 34 cm<br />
0007<br />
Landschap met hoeve,<br />
Olieverf op paneel,<br />
onduidelijk gesigneerd<br />
0008<br />
Album religieux<br />
grote verzameling communiepr<strong>en</strong>tjes,<br />
waarschijnlijk keuzecataloog van e<strong>en</strong> detailhandel,<br />
compleet<br />
0009<br />
Portret van e<strong>en</strong> voorname dame<br />
Olieverf op paneel<br />
0010<br />
olievref op karton<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be