Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0556<br />
Marine,<br />
Olieverf op hardboard<br />
49 x 59 cm.<br />
0557<br />
Iriss<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: niet leesbaar<br />
Gedateerd: 1903<br />
52 x 26 cm.<br />
0558<br />
Landschap -Olieverf op paneel, 15 x 20 cm<br />
- <strong>en</strong> Landschap met hoeve, Olieverf op karton, 25 x 35 cm<br />
Twee schilderij<strong>en</strong>,<br />
Gesigneerd: Cleyss<strong>en</strong>s<br />
0559<br />
Zàmarea A (Italië ) 1898 - )<br />
Zicht op het kanaal van V<strong>en</strong>etië,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: A. Zàmarea<br />
63 x 54 cm<br />
0561<br />
Kemp<strong>en</strong>eers Luc (Limburgse kunst<strong>en</strong>aar)<br />
Stadsgezicht in Zuid - Spanje<br />
Aquarel<br />
Gesigneerd: Luc Kemp<strong>en</strong>eers<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be