Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0016<br />
Stillev<strong>en</strong> met Aziatisch vrouwke<br />
Olieverf op paneel<br />
van Mère Juli<strong>en</strong>ne,<br />
gedateerd 1946<br />
0017<br />
Levasseur (Belgische School, 20ste eeuw.)<br />
Stillev<strong>en</strong> met fruit<br />
Olieverf op paneel<br />
Gesigneerd: Levasseur<br />
39 x 49 cm<br />
0018<br />
Zicht van Leuv<strong>en</strong><br />
Olieverf op paneel<br />
Gesigneerd: Van Esp<strong>en</strong> M.<br />
0019<br />
De Hof van olijv<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek, gemaroufleerd.<br />
Vlaamse School; 18de eeuw.<br />
30 x 25 cm<br />
0020<br />
Winternamiddag in Mol<br />
Aquarel<br />
Gesigneerd: Robert Janss<strong>en</strong><br />
gedateerd: 1980<br />
35 x 25 cm<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be