Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0135<br />
Kistje<br />
van eik<strong>en</strong>hout<br />
0137<br />
Plant<strong>en</strong>staander<br />
van gebog<strong>en</strong> beuk<strong>en</strong>hout,<br />
Merk: Fischer,<br />
H = 93 cm<br />
0138<br />
Paar zetels <strong>en</strong> e<strong>en</strong> canapé<br />
van gesned<strong>en</strong> beuk<strong>en</strong>hout<br />
in Lodewijk XVI stijl.<br />
0139<br />
Cler<strong>en</strong>s Jef (St Jans Mol<strong>en</strong>beek 1875 - ?)<br />
Begijnhof van Brugge,<br />
Aquarel<br />
Gesigneerd: Jef Cler<strong>en</strong>s<br />
45 x 61 cm<br />
0140<br />
Landschap te Burcht<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: Hofman Jules<br />
Gedateerd: 1897<br />
50 x 37 cm<br />
0141<br />
Twee Spaanse zicht<strong>en</strong><br />
Aquarell<strong>en</strong>,<br />
Gesigneerd: Liva<br />
37 x 25 cm.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be