Brocante en curiosa veiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0667<br />
Man met hoed, <strong>en</strong> man met e<strong>en</strong> glas<br />
Twee potloodtek<strong>en</strong>ing<strong>en</strong>,<br />
Gesigneerd: Beckmann,<br />
Gedateerd: 1924.<br />
10 x 8 cm<br />
0668<br />
wereldbol<br />
0669<br />
Antieke speelgoedkruiwag<strong>en</strong><br />
0670<br />
Karaf<br />
van glas <strong>en</strong> tin,<br />
in R<strong>en</strong>aissancestijl.<br />
0671<br />
Lot van 2 spaanse <strong>en</strong> 1 Brussels bord,<br />
18de eeuw. Te restaurer<strong>en</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be