Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0042<br />
Maria met Jezuskind<br />
Beeld van veelkleurig handgeschilderd biscuit. H =40cm<br />
0043<br />
Wijwatervat met knielende engel<br />
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. H = 24 cm<br />
0044<br />
Koppel op een bank<br />
van biscuit, ( beschadigd ) H = 18 cm<br />
0045<br />
De houtsprokkelaar en zijn vrouw<br />
Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28<br />
cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be