Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0046<br />
Icoon, met de voorstelling van Christus aan het kruis<br />
van kleine mozaiëkjes in glas. Een oude techniek op hedendaagse wijze<br />
gebruikt. 86 x 60 cm<br />
0047<br />
Boerin<br />
van blauw/wit porselein. H = 12,5 cm<br />
0048<br />
Leeuw<br />
Gesigneerd: A. Fagotta H = 38 cm<br />
0049<br />
Jonge Heer<br />
van veelkleurig hangeschilderd biscuit.H = 33 cm<br />
0050<br />
St Jozef met Jezuskind<br />
van veelkleurig hangeschilderd en goudgehoogd biscuit.H = 36 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be