Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0609<br />
Paar bloemenstillevens<br />
2 schilderijen, olieverf op doek<br />
0610<br />
Bidet<br />
van wit porselein,<br />
Getekend: De Sfinx, Maastricht<br />
0611<br />
Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot,<br />
Aquarel, gesigneerd: Willy, gedateerd: ' 94 35 x 26 cm<br />
0612<br />
Landschap met huifkar en boerderij<br />
Pastel, Gesigneerd: Lou Nagels, 34 x 47 cm<br />
0613<br />
Zicht op een 16de eeuws huisje<br />
Aquarel, Gesigneerd: R. Smets, Gedateerd: 1935, 28 x 18 cm.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be