Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0512<br />
4 set's postkaarten (Manneken Pis)<br />
0513<br />
Caille Pierre (Doornik 1912 - 1996)<br />
Twee abstracte etsen hetiteld 'La conversation', 48/80 en '4 insectes aliés',<br />
gesigneerd Caille, 19/80, 26 x 36 cm.<br />
0514<br />
Landschap met hoeve,<br />
Kleurenets. 16 X 21 CM<br />
0515<br />
De vismarkt te Antwerpen<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure van W.H. Barthlet naar Roger. 19 x 14cm<br />
0516<br />
Naakte vrouw in het water<br />
Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: 1955<br />
0517<br />
Vial Aloys (Graficus uit de 20ste eeuw)<br />
Drie fraaie etsen getiteld Arcadië, Azur en Tropique, getekend aloys Vial,<br />
uitgegeven op 70 exemplaren, ca. 1970, 9 x 12 cm.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be