22.08.2013 Views

Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0076<br />

Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945)<br />

Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm.<br />

0077<br />

Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm<br />

0078<br />

Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De<br />

eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm.<br />

0079<br />

Groot lot boeken:<br />

4 x grote lekturama wereldatlas<br />

4 x grote reis encyclopedie Europa<br />

5 x reizen door de Benelux<br />

10 x Meesters in de schilderskunst<br />

1 x Amerika<br />

1 x encyclopedie wonderen onder de waterspiegel<br />

6 x s lands glorie<br />

5 x grote mysteries<br />

1 x tweede wereldoorlog<br />

1 x grootste mysteries alltertijden<br />

1 x encyclopedie muziekinstrumenten<br />

1 x encyclopedie klassieke muziek<br />

1 x zangvogels<br />

1 x Walt Disney wonderen der wildernis<br />

1 x het operaboek<br />

1 x de middeleeuwen<br />

1 x oude culturen<br />

1 x kunstschatten van Rome<br />

1 x Rubens<br />

1 x tweede wereldoorlog "het Ardennenoffensief"<br />

1 x tweede wereldoorlog "Lnading in Normandie"<br />

1 x Herman Dessers poezie en liederen<br />

1 x kastelen in Limburg<br />

1 x Dieren uit alle landen<br />

1 x Peter Bruegel<br />

<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be