Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0076<br />
Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945)<br />
Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm.<br />
0077<br />
Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm<br />
0078<br />
Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De<br />
eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm.<br />
0079<br />
Groot lot boeken:<br />
4 x grote lekturama wereldatlas<br />
4 x grote reis encyclopedie Europa<br />
5 x reizen door de Benelux<br />
10 x Meesters in de schilderskunst<br />
1 x Amerika<br />
1 x encyclopedie wonderen onder de waterspiegel<br />
6 x s lands glorie<br />
5 x grote mysteries<br />
1 x tweede wereldoorlog<br />
1 x grootste mysteries alltertijden<br />
1 x encyclopedie muziekinstrumenten<br />
1 x encyclopedie klassieke muziek<br />
1 x zangvogels<br />
1 x Walt Disney wonderen der wildernis<br />
1 x het operaboek<br />
1 x de middeleeuwen<br />
1 x oude culturen<br />
1 x kunstschatten van Rome<br />
1 x Rubens<br />
1 x tweede wereldoorlog "het Ardennenoffensief"<br />
1 x tweede wereldoorlog "Lnading in Normandie"<br />
1 x Herman Dessers poezie en liederen<br />
1 x kastelen in Limburg<br />
1 x Dieren uit alle landen<br />
1 x Peter Bruegel<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be