Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0502<br />
waterfles<br />
0503<br />
Aziatische wateremmer<br />
van hout<br />
0504<br />
Henderyckx Leopold (St Joost ten Node, 1888 -1960)<br />
De messenslijper,<br />
<strong>In</strong>gekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x 23cm<br />
0505<br />
Muller Françoise (Franse kunstenares geboren in 1949)<br />
Eden,<br />
ets, getekend Françoise Muller, 57/125, 30 x 23 cm.<br />
0506<br />
Twee kleurenlithografiën: Het huwelijk en De jacht, gesigneerd Jan Ballet, 11 x 21<br />
cm.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be