Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0087<br />
Een suikertang<br />
van zilver<br />
0088<br />
Paar kandelaars met 3 lichten<br />
van biscuit, versierd met putti, Sitzendorf, ca 1900. H = 49 cm<br />
0089<br />
Slacouvert<br />
van zilver en been<br />
0090<br />
Ghana, masker van koper (hanger)<br />
H = 14cm<br />
0091<br />
Luthnba (Afrikaanse kunstenaar)<br />
Kraanvogels<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Luthnba 80 x 100 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be