Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0182<br />
Mulkens O (°)<br />
Bloemenstilleven,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: O. Mulkens, 68 x 88 cm<br />
0183<br />
Meisje met duif<br />
Olieverf op paneel, Vlaamse School, 19de eeuw.23 x 19 cm<br />
0184<br />
Gedekselde bierpot<br />
0185<br />
Rousseaus Fernand (1892 - 1971)<br />
Bloemen<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Rousseaux. 61 x 48 cm<br />
0186<br />
Paar neksteunen<br />
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be