22.08.2013 Views

Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0081<br />

De groenplaats te Antwerpen<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals . 17 x 13,5cm<br />

0082<br />

4 mapjes met als onderwerp Manneken Pis<br />

0083<br />

Lot kaders<br />

met grafiek<br />

0084<br />

Oma en opa<br />

Geaquarelleerde foto's in originele kaders, ca 1900. 48 x 37 cm<br />

0085<br />

Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort<br />

Ets van F. Lantoine<br />

+ Zicht op St Romboutskerk te Mechelen<br />

Ets.<br />

0086<br />

Prehistorie<br />

4 volumes en 5 brochures<br />

<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be