Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0081<br />
De groenplaats te Antwerpen<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals . 17 x 13,5cm<br />
0082<br />
4 mapjes met als onderwerp Manneken Pis<br />
0083<br />
Lot kaders<br />
met grafiek<br />
0084<br />
Oma en opa<br />
Geaquarelleerde foto's in originele kaders, ca 1900. 48 x 37 cm<br />
0085<br />
Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort<br />
Ets van F. Lantoine<br />
+ Zicht op St Romboutskerk te Mechelen<br />
Ets.<br />
0086<br />
Prehistorie<br />
4 volumes en 5 brochures<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be