Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0518<br />
Hanglamp<br />
van het merk Arte Luce, na 1980<br />
0519<br />
Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996)<br />
Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Leonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm.<br />
0520<br />
Hoi (Graficus uit de 20ste eeuw)<br />
Het Spaanse avontuur,<br />
Kleurenets met een blindruk met vlinder, getekend Hoi, 54 x 42 cm.<br />
0521<br />
Twee meisjes<br />
Droge naald ets, Gesigneerd: Emiel Maeyens. 35 x 30 cm<br />
0522<br />
Paar grote fluitvazen<br />
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein,<br />
Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be