Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0285<br />
Hoevetje aan het water,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Van Rijn 70 x 88 cm<br />
0286<br />
Boerenhof met hooimijt<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen 59x98<br />
0287<br />
Zuiders landschap<br />
Olieverf op spaanplaat, Gemonogrammeerd: H.K<br />
0288<br />
Bedpan<br />
van rood koper<br />
0289<br />
De Saeger Louis Romain (Dendermonde 1908 - Gent 1999.)<br />
Stilleven met bloempot<br />
Olieverf op hardboard , Gesigneerd: Louis De Saeger. Denderlondse<br />
kunstenaar . 33 x 25 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be