Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0171<br />
Gedekselde ronde doos<br />
van aardewerk, beschilderd met een damesportret, gesigneerd: Funah.<br />
Doorsnede: 12,5 cm<br />
0172<br />
Paneel met 2 dansende figuren<br />
van hout<br />
0173<br />
Stassen Luc (°1949)<br />
Kleurrijk abstract<br />
Olieverf op papier, Gesigneerd: Luc Stassen, gedateerd: 1985. 140 x 100 cm<br />
0174<br />
Gedekselde terrine<br />
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Frankrijk,H = 24<br />
cm<br />
0175<br />
3-delig lot blauw/wit aardewerk<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be