Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0704<br />
Lange tafel met 6 stoelen<br />
van eikenhout<br />
0705<br />
Bureau en bureaustoel<br />
van metaal hout en leder, design van de jaren '70<br />
0706<br />
Linnenkastje met 4 deuren en 1 lade<br />
van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
0707<br />
Begijnhofpoort te Hasselt,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Willem . 59 x 49 cm<br />
0708<br />
Neo-renaissance stoel<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be