22.08.2013 Views

Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0071<br />

4 Modeprenten<br />

0072<br />

"aanzoek" en "roddels'<br />

24 x 17 cm<br />

0073<br />

F Menaux,<br />

Histoire du Pays de Liége, 1872 - 1875<br />

2 delen, onvolledig<br />

0074<br />

De opening van de Staten-Generaal te Brussel in 1815, ingekleurde staalgravure,<br />

17 x 22 cm.<br />

0075<br />

Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1 - 4. Twee<br />

ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70,<br />

onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.<br />

<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be