Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0071<br />
4 Modeprenten<br />
0072<br />
"aanzoek" en "roddels'<br />
24 x 17 cm<br />
0073<br />
F Menaux,<br />
Histoire du Pays de Liége, 1872 - 1875<br />
2 delen, onvolledig<br />
0074<br />
De opening van de Staten-Generaal te Brussel in 1815, ingekleurde staalgravure,<br />
17 x 22 cm.<br />
0075<br />
Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1 - 4. Twee<br />
ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70,<br />
onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be