Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0523<br />
Kansas City<br />
Zeefdruk 1971 van Robert Schookraft<br />
0524<br />
Moldawan Bernard (°1943)<br />
Vrouw aan het water<br />
Kleurenlitho, gesigneerd: B . Moldawan<br />
0525<br />
2 petroleumlampen<br />
van geel koper, 19de eeuw<br />
0526<br />
Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl.<br />
0527<br />
Smeedijzeren haal, 18de eeuw.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be