Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0740<br />
<strong>In</strong>terieur met zittende man en hond<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: M. Femmckens . 77 x 99 cm<br />
0741<br />
Celis Marcel (hedendaagse Limburgse kunstenaar)<br />
Compositie<br />
Kleurenets, van Marcel Celis<br />
17 cm x 22 cm<br />
0742<br />
Koppel bloemenstillevens<br />
Olieverf op doek, gesigneerd : Stanley . 17,5 x 12 cm<br />
0743<br />
Landschap met hoeve,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Rayamaekers J.<br />
0744<br />
Winters landschap,<br />
Olieverf op doek, 60 x 80<br />
0745<br />
Zomers landschap,<br />
olieverf op doek, Gesigneerd: Oversteyns J. 59 x 78 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be