Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0130<br />
Ovale snuifdoos<br />
van messing met de opschriften: " Laat ons drinken en de singen " en "<br />
Hebben wij geen geld, de waart moet ons bingen" Vlaanderen, 18de eeuw.<br />
Doorsnede: 23 cm<br />
0131<br />
Bloemenvaas<br />
van rood goudgedecoreerd glas<br />
0132<br />
<strong>In</strong>disch bloemenvaasje<br />
van beschilderd metaal<br />
0133<br />
3 borden van polychroom Delfts aardewerk,<br />
0134<br />
Paneel<br />
van ajour opengewerkt hout<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be