Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0619<br />
Zittende dame<br />
Potloodtekening, gesigneerd: Paula Martens .32,5 x 22,5<br />
0620<br />
Portret van een jonge vrouw,<br />
Pastel. 36 x 26 cm<br />
0621<br />
2 Vlaamse steengoedkruikjes<br />
H = 24 cm + 19 cm<br />
0622<br />
Kruislieveheer<br />
van steen, China, 20ste eeuw.<br />
0624<br />
Lot van 4 borden<br />
van tin<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be