Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0066<br />
St Bernadette,<br />
Beeldje van gepolychromeerd hout<br />
0067<br />
S 'Nachts in de buitenwijk<br />
Litho, van Hedwig Pauwels 35 x 50 cm<br />
0068<br />
Dansend koppel, gesigneerd: Picasso 50 x 54 cm<br />
0069<br />
Quittelier Henri (1884 - 1980)<br />
Kamerdelle, ets gesigneerd Quittelier, 22 x 27 cm.<br />
0070<br />
<strong>In</strong>diaanse droom<br />
Ets, 7/20 Gesigneerd: R. Martini . 24 x 21 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be