Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0580<br />
Tafeltje<br />
met delftse tegels<br />
0581<br />
Naamse kast<br />
van eikenhout, ca 1800 2,34 x 1,60 m<br />
0582<br />
2 armzetels<br />
van zwart leder<br />
0583<br />
Eetkamer bestaande uit een dressoir, tafel en 6 stoelen<br />
van mahoniehout, Kortrijk, Fabriek: De Coune<br />
0584<br />
Kleurrijk dorp<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm<br />
Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be