22.08.2013 Views

Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0580<br />

Tafeltje<br />

met delftse tegels<br />

0581<br />

Naamse kast<br />

van eikenhout, ca 1800 2,34 x 1,60 m<br />

0582<br />

2 armzetels<br />

van zwart leder<br />

0583<br />

Eetkamer bestaande uit een dressoir, tafel en 6 stoelen<br />

van mahoniehout, Kortrijk, Fabriek: De Coune<br />

0584<br />

Kleurrijk dorp<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm<br />

Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.<br />

<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be